Sorry dubbelpost. För det första så finns det inte, det finns något som heter Tourettes, så det kan du googla och få lite info om. Om det är Downs syndrom du menar så kan jag avslöja för dig att nej, det har hon inte.
USA:s målvakt Tim Howard har ju Tourettes.. Han spelade ju med Charlie Davies i Confederation så baserat på det så kan mycket väl tjejen (som det förövrigt är synd om och man borde inte göra narr av henne) ha det. En koppling så god som någon ;)
Snälla berätta för mig hur någon som röker hasch ser ut, för jag har personligen ganska svårt att urskilja dessa från mängden. Hon ser däremot lite mongoloid ut, möjligtvis är hennes föräldrar syskon eller liknande.
Äh jag tycker det är ett skönt klippt ändå! Ingen anabolaskadad rakad man som går in och vevar här direkt. Klart hon inte kan vara riktigt frisk, men bra gjort av Söderström att ta tag i det hela innan vakterna rusar dit.
40 Kommentarer:
hmm.... Varför "rakade brudar"? jag såg då ingen sån :S :S
turrets syndrom på den tjejen? ser så ut iaf.
rasist?
12:55/ Vet du vad Turrets syndrom är överhuvudtaget?
Ser lite mer ut som hon har en touch av downssyndrome i sånna fall. Fan vad pundigt bajen... Gott dom loosade mot Öis igår med... Yihaaa
Sorry dubbelpost.
För det första så finns det inte, det finns något som heter Tourettes, så det kan du googla och få lite info om. Om det är Downs syndrom du menar så kan jag avslöja för dig att nej, det har hon inte.
13:21/ Hurså?. Vet du inte själv eller?
Tourettes
You Got To Love It
21/7/09 13:23
Touch ! Jag vet mycket väl vad det är.. Det kan hon visst ha! ;)
USA:s målvakt Tim Howard har ju Tourettes.. Han spelade ju med Charlie Davies i Confederation så baserat på det så kan mycket väl tjejen (som det förövrigt är synd om och man borde inte göra narr av henne) ha det. En koppling så god som någon ;)
Det ser mer ut som Haschpundar syndrom än något annat.
Snälla berätta för mig hur någon som röker hasch ser ut, för jag har personligen ganska svårt att urskilja dessa från mängden.
Hon ser däremot lite mongoloid ut, möjligtvis är hennes föräldrar syskon eller liknande.
Haha. Säger bara "Hammarby"
tjackhora
"bajen va namnet"
bajen bärs o rakade brudar
ja, "konstig" verkade hon ju iaf. sköna tjackryck. :D
Turunens syndrom?
Hört ryktas om att hennes föräldrar faktiskt är bröder!
Gerrbrand tog nog med sig körkortet och spritflaskan in på arenan och delade med bruden.
haha haschpundar syndrom tror jag med på!
Bajen, bärs och rakade brudar!
Jag såg bajen, jag såg uppenbara influenser av bärs, men rakade brudar var det ont om.. kanske tur att man slapp se det iofs?
Turrets syndrom...
hahahahahahahahahahahahahahahah
Epic fail.
bajen bärs och rattfulla backar!
Ha ha ha ha! Den här bloggen är så jävla bra. Ha ha ha!
Ha ha... Fantasiskt, hon dissar sina egna med någon slags ghetto-dans. En full "Wigga"-brud helt enkelt.
Kommentator: "Vad är det här nu då? ...Det är någon konstig tjej." *hahaha*
"Bajen, bärs och konstiga brudar"
Klassisk Stureplans-brud när de pantat plasten efter ekonomikrisen.
filma.egen.tv.is.the.shit.
är inte det tonys fru?
Hasch? mer tjackpundare, så jävla påtändatt hon inte änns kan börja benen :D Bajen Bärs å Thailänska pojkar!!!
Det såg ut som fröken Runström...
Tycker det är lågt att lägga upp filmen här, tjejen har helt klart något fall av utvecklingsstörning.
Jag brukar också bli utvecklingsstörd när jag får i mig för mycket.
Äh jag tycker det är ett skönt klippt ändå! Ingen anabolaskadad rakad man som går in och vevar här direkt.
Klart hon inte kan vara riktigt frisk, men bra gjort av Söderström att ta tag i det hela innan vakterna rusar dit.
mmm kärlek
haha fan vilka sköna kommentarer. Saknar fröken runström i allsvenskan måste jag säga, en härlig profil =)
Det borde vara dödsstraff för folk som filmar sin egen tv eller datorskärm och lägger upp på nätet.
Hammarbysyndromet ?
Av 38 kommentarer bygger 24 bara på Bajenmyten (resten är antingen låga eller korrekta).
Tack för att ni på baksidan uppskattar oss på framsidan, hehe.
Schleten brud!!!
Skicka en kommentar